Mobilee Rooftop Wroclaw

Miejsce:

Strefa Kultury Studenckiej
Wrocław
Hoene-Wrońskiego 10

Termin:

13.05.2017 14:00 - 13.05.2017 22:00

Bilety:

Pula 1
24-04-2017 18:43 -
10-05-2017 14:00
ilość:
39,00PLN
Pula 2
20-07-2018 16:40 -
11-05-2017 11:00
ilość:
49,00PLN

OPIS wydarzenia:

MOBILEE ROOFTOP WRACA DO POLSKI !

MOBILEE RECORDS to marka sama w sobie. Założony w 2005 roku label przez ANJE SCHNEIDER i RALFA KOLLMANNA szybko stał sie jednym z najbardziej rozpoznowalnych wydawnictw nie tylko w rodzimym Berlinie, ale i w całym elektronicznym świecie. Dziś Mobilee to jednak nie tylko cała masa fanstastycznych produkcji i remiksów od tak uznanych postaci jak Rodriguez Jr, Re.You, Reset Robot, And.Id, Kevin Over czy Jade. To coś zdecydowanie więcej. 

To także jedyne w swoim rodzaju imprezy na dachach. To magia, która zaczęła się podczas Sonar / Off Week w Barcelonie i która teraz dotrze również do Wrocławia!

Na wydarzeniu we Wrocławiu pojawi się aż 3 reprezentantów MOBILEE RECORDS. Głównym headliner’em imprezy będzie AND.ID, który zaprezentuje Live Act. A spodziewać się po nim możemy i powinnismy naprawde wiele. And. ID to multi instrumentalista, który przy pomocy wielu zewnętrznych zabawek tj. samplerów, automatu perkusyjnego, syntezatora, a nawet trąbki buduje podczas swoich występów umikalny klimat. Jego utwory - poza macierzystym labelem - wydawane są także przez Bedrock records, Culprit czy Pokerflat Recordings. 

Kolejny artysta to wspomniany na początku RALF KOLLMANN to współzałożyciel Mobilee. Pierwsze kroki w świecie muzyki elektronicznej stawiał jeszcze w latach 90-tych. Dziś podrużuje po całym świecie, regularnie goszcząc na barcelońskim Sonarze czy WMC w Miami.

Stawkę zamyka polski reprezentant wytwórni - MARCIN CZUBALA, który oprócz wydawnictw dla Mobilee miał okazję pokazać się w 8bit Records należącej do Nicka Curly. Na koncie posiada także swój własny album “Chronicles Of Never”. Supportować będzie go warszawski artysta SIMON MATTSON, który poszczycić się może wydawnictwami dla wielu prestiżowych wytwórni tj. Glasgow Underground, Elrow Music, Defected czy Strictly Rhythm. Pozostali polacy to reprezentanci wrocławskiej sceny. Niezniszczalni wyjadacze SEB & RODRIGUEZ oraz zdolny producent GOGAN.

AND.ID (mobilee records)
Ralf Kollmann (mobilee)
Marcin Czubala (mobilee records / C&C Bookings)
Simon Mattson (Glasgow Underground / BURNResidency / Smolna)
Seb & Rodrigezz (Affekt A)
Gogan (Flashmob Records)

https://www.facebook.com/mobilee
https://www.youtube.com/watch?v=ngeu_-4z1yY
https://www.youtube.com/watch?v=5uWGdAno3bg
https://www.youtube.com/watch?v=vwRXAYhCsQE
https://www.youtube.com/watch?v=rRGsNKdUbHg

Strefa Kultury Studenckiej (Politechnika Wrocławska)
Hoene-Wrońskiego 10 
Start: 14.00 / End: 22.00


------------------------ 
Organizator: TheQ Entertainment // Roof Party
Sponsorzy: Burn Energy Drink // Finlandia Vodka
Partnerzy: C&C Bookings

Kup bilet
zamknij

LOGOWANIE

Aby sprawdzić stan swojego zamówienia, podaj numer telefonu lub email, na który dokonano rezerwacji oraz kod pin.