WAKE UP!

Miejsce:

Wake Trip Cablepark
Wołów
Piotroniowice 52a

Termin:

08.06.2019 09:00 - 09.06.2019 15:00

Bilety:

Pula 1
28-05-2019 13:27 -
07-06-2019 20:00
ilość:
40,00PLN

OPIS wydarzenia:

WAKE UP!
Zmęczony kolejnym weekendem w mieście? Stęskniony wakacyjnego klimatu? Lubisz spędzać czas aktywnie i kreatywnie? Szukasz ciekawych sposobów jak naładować akumulatory na nadchodzący tydzień?
To znaczy, że szukasz właśnie nas!

Kim jesteśmy?
Tym, którzy bawili się już z nami w Wołowie, Livigno czy Les2Alpes, nie trzeba nas reklamować (aczkolwiek zaskoczymy Was tym razem).
Highlife to grupa pozytywnie zakręconych przyjaciół (poznacie ich niedługo), którzy chcą zarazić Was swoją energią, miłością do muzyki oraz swoim nieszablonowym podejściem do świata ;)
Highlife powraca z nową edycją- WAKE UP! Po raz kolejny chcemy Was zabrać w miejsce, które dawno skradło nasze serca Położony jedynie 40 km od Wrocławia Wake Trip Cablepark to idealne miejsce na weekend za miastem. Ci, co już znają, pokochali. Ci, którzy jeszcze nie znają- pokochają na pewno!

Co dla Was przygotowaliśmy?
Część dzienna- masa atrakcji: wake (pływanie/ pokazy), warsztaty oraz bazarek- wszystko w klimacie EKO! Szczegóły i zapisy wkrótce!
Na dorosłych czekać będzie specjalnie przygotowana strefa chill; a na wasze pociechy- strefa dla dzieci. Oprócz tego strefa dla zwierząt, więc czworonogi jak najbardziej mile widziane.
-----

Część nocna- starannie wyselekcjonowani przez Seb & Rodrigezz DJ-e wprowadzą Was w muzyczną opowieść- od downtempo, poprzez house, na techno kończąc. Jedna noc, jeden długi set.

Lineup :

VIDNO (Audiobar / Otake / Affekt)
S.E.N. (Wrocław)
SEB & RODRIGEZZ (Pralnia / Affekt)
O.CJANT (Affekt)
DEEP DEPOT (TFR)
IGOR M (Squad)
SRBINOVSKA
LUKAS HERT (TFR)

------

Zadbaliśmy również o food trucki oraz o transport pomiędzy Wrocławiem a Wołowem. Dla tych, którzy bawić się będą z nami wieczorem, w cenie biletu czekają noclegi na polu namiotowym.

Już nie możemy się doczekać i obiecujemy, że będzie pięknie

Data: 08.-09.06.19
Miejsce: Wake Trip Cablepark Wołów
Pozostałe atrakcje całkowicie za free

Kup bilet
zamknij

LOGOWANIE

Aby sprawdzić stan swojego zamówienia, podaj numer telefonu lub email, na który dokonano rezerwacji oraz kod pin.