Ramka Spotify – romantyczny prezent i stylowa dekoracja świetlna

Redakcja

13 grudnia, 2023

Prezent dla ważnej dla Ciebie osoby nie musi być nudny. Jeśli chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę, postaw na muzyczną ramkę Spotify. To niebanalne akcesorium, które z pewnością sprawi, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo. Czym wyróżnia się taki gadżet?

Najważniejsze informacje o ramce Spotify

W pewnym uproszczeniu jest to konstrukcja wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia, szkła organicznego. Dostępne w Plexido akcesoria tego typu dają nawet możliwość wyboru koloru oświetlenia – do dyspozycji mamy aż szesnaście różnych barw. To jednak nie wszystko! Producent zadbał też o bezpieczeństwo: każdy taki gadżet wykonany jest z plexi, która nie posiada ostrych krawędzi, dzięki czemu udało się dodatkowo zminimalizować ryzyko np. zadrapania. Praktycznie wszystkie elementy konstrukcji można personalizować. Możesz wybrać np. ramkę Spotify z tekstem, a nawet ze zdjęciem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by spróbować połączyć tradycję z nowoczesnością i zaskoczyć ważną dla Ciebie osobę ramką Spotify z różami – te mogą być np. wygrawerowane na urządzeniu! To kreatywne rozwiązanie, które na pewno się spodoba. Jeśli wiesz, jakiej muzyki słucha osoba, której chcesz wręczyć prezent, możesz wybrać wersję z grafiką ulubionego albumu lub np. fotografią muzyka. Takie stylowe, wykonane z najwyższej jakości produktów ramki Spotify kupisz na Plexido.pl.

[ALT]

Personalizowana Ramka Spotify z Tekstem

Nie wiesz, na jaki utwór się zdecydować? Pomożemy!

Nie wszystkie pary słuchają tej samej muzyki. Nieraz okazuje się, że to przeciwieństwa najbardziej się przyciągają: jedno z Was słucha np. nastrojowych, wyciszających utworów, a drugie nie wyobraża sobie życia bez punk rocka, elektrycznej gitary czy perkusji. Co zrobić w takiej sytuacji? Możliwości jest kilka. Możesz np. odwołać się do utworów, co do których masz pewność, że są związane z:

  • miłym wspomnieniem,
  • tekstem, o którym możesz powiedzieć, że świetnie charakteryzuje Wasz związek,
  • piosenką, przy której się poznaliście,
  • utworem, który świetnie opisuje cechy, które uwielbiasz w swojej drugiej połówce.

Oczywiście zawsze musisz pamiętać o tym, że tekst jest ważny, ale to obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Jeśli zdecydujesz się na wersję ze zdjęciem, to koniecznie upewnij się wcześniej, że osoba obdarowana lubi tę konkretną fotografię i czuje, że wyszła na niej dobrze. Jeśli nie wiesz, jak wytypować takie zdjęcie, możesz np. zaaranżować wspólne przeglądanie waszych fotek ze smartfona czy na ekranie komputera. Pamiętaj też, by grafika, na jaką się zdecydujesz, była w możliwie wysokiej rozdzielczości. W ten sposób zyskasz pewność, że na nadruku nie będzie ziarenek z pikseli, które psułyby cały efekt. Nie tylko „jaką”, ale i „kiedy”. Na jaką okazję podatować ramkę Spotify? Romantyczny prezent nie oznacza, że w taki gadżet musisz zainwestować np. tylko z okazji walentynek. To tylko jedna z opcji. Ramka Spotify doskonale sprawdzi się też jako sympatyczny podarek z okazji rocznicy pierwszej randki czy ślubu. Bez wątpienia wywoła też uśmiech na twarzy ważnej dla Ciebie osoby, gdy otrzyma taki niecodzienny prezent w dniu swoich urodzin lub np. z okazji ważnego wydarzenia w życiu: awansu w pracy, czy ukończenia studiów. To także ciekawa opcja w ramach przeprosin. Jeśli czujesz, że zwykłe „przepraszam” nie wystarczy, to z najwyższej jakości ramką Spotify od Plexido, na pewno będzie Ci o wiele łatwiej udobruchać Twoją drugą połówkę!

Polecane: