Dla organizatorów

Organizujesz eventy i szukasz partnera do sprzedaży biletów online na swoje wydarzenie?

Doskonale trafiłeś!

BiletProsze.pl oddaje w Twoje ręce wyjątkowo prostą w obsłudze, szybką i nowoczesną platformę do sprzedaży biletów, która w swoim działaniu wykorzystuje najnowsze rozwiązania z dziedziny online marketingu i e-commerce.

Jednak na tym nie koniec. BiletProsze.pl wesprze Cię w Twoich działaniach sprzedażowych.

W promocji wydarzeń naszych klientów wykorzystujemy narzędzia takie jak: remarketing, social media, reklama semantyczna, display oraz e-mail marketing. Dzięki temu masz pewność, że do promocji Twojego wydarzenia zostaną zaprzęgnięte najnowocześniejsze rozwiązania, a przekaz skutecznie trafi do Twojej grupy docelowej.

Sposoby sprzedaży:

Sprzedaż w portalu odbywa się przez stronę internetową BiletProsze.pl oraz za pomocą dodatkowych, zaprojektowanych przez nas narzędzi- modułów. Należą do nich: dedykowana aplikacja na Facebooku oraz dedykowany landing page (dostępny do łatwego zamieszczenia na stronie organizatora eventu). Każda oferta jest przygotowywana jest specjalnie dla danego wydarzenia.

Bilety:

Po zaksięgowaniu płatności, bilety są wysyłane na adres email, wskazany przez klienta, który dokonał zakupu. Otrzymane bilety należy wydrukować i okazać przy wejściu. Dodatkowo oferujemy możliwość korzystania z biletów elektronicznych, przechowywanych przez systemową aplikację na urządzenia mobilne z systemem iOS - Passbook.

Bilety dla firm:

Klientom firmowym zapewniamy wsparcie dedykowanego przedstawiciela, który będzie pomagał aktywnie monitorować cały proces zakupu biletów.

Sposoby płatności:

Platforma sprzedażowa BiletProsze.pl, jest zintegrowana z systemem płatności Transferuj.pl, co umożliwia szybkie e-przelewy oraz płatności kartą. Dzięki temu rozwiązaniu klient niemal natychmiast otrzymuje zakupiony bilet.

Obsługa klienta:

Zadowolenie zarówno organizatora wydarzenia, jak i jego uczestników jest dla nas absolutnie najważniejsze, dlatego wszystkim oferujemy pełne wsparcie techniczno-informacyjne. Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz infolinii czynnek od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00.

Obsługa organizatora:

Każdemu organizatorowi udostępniamy panel administracyjny, w którym na żywo może śledzić sprzedaż biletów na swoje wydarzenie. Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie techniczno-informacyjne. Zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz infolinii, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00.

Kontrola dostępu:

Na potrzeby wydarzeń, w których BiletProszę jest wyłącznym operatorem sprzedaży biletów, dostarczamy niezbędnych narzędzi do weryfikacji biletów podczas wejścia i wyjścia. Po zakończeniu wydarzenia przekazujemy organizatorom informacje dotyczące przepływu klientów- uczestników wydarzenia przez bramki, co pozwala poznawać preferencje użytkowników i zoptymalizować organizację kolejnych eventów.

Aby otrzymać dedykowaną dla Państwa ofertę, prosimy o kontakt pod adresem:
OferteProsze@BiletProsze.pl

zamknij

LOGOWANIE

Aby sprawdzić stan swojego zamówienia, podaj numer telefonu lub email, na który dokonano rezerwacji oraz kod pin.